• Full time
  • Venlo

Site Invite

Zadania:

Praca polega na kompletowaniu zamówień za pomocą skanera ręcznego. Sprawdzasz również odebrane zamówienia. Przygotowujesz również zamówienia do wysyłki, pakując je, dodając odpowiednie dokumenty i etykietując paczki. Ponadto sprawdzasz przychodzące produkty i upewniasz się, że są one skanowane i przetwarzane w systemie inwentaryzacyjnym (SAP). Oczywiście dbasz o to, aby w magazynie panował ład i porządek.

Szukasz fajnego, nowego wyzwania na pół etatu w nowoczesnej i stabilnej firmie z perspektywami na przyszłość i dobrym wynagrodzeniem? Poszukujemy pracowników magazynowych.

Wymagania dotyczące funkcji

  • Posiadać podstawowe doświadczenie jako pracownik magazynu
  • Chęć pracy samodzielnej jak i w zespole.
  • Musisz być w stanie pracować precyzyjnie.
  • Pełny etat dostępny w systemie zmianowym.
  • Dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego.

Dodatkowe informacje:

Jest to stanowisko na pół etatu w godzinach 12:00 – 19:00. Wynagrodzenie wynosi 11,70 euro brutto za godzinę, otrzymasz dodatek za dojazdy w wysokości 0,19 euro za KM.

Po udowodnieniu przydatności jest duża szansa na stałą umowę.

Jesteście zainteresowani lub macie pytania? W takim razie prosimy o niezwłoczny kontakt z nami! Omówimy Twoje życzenia i wolne miejsce. Kto wie, może wkrótce będziesz miał nowe, zabawne wyzwanie z perspektywami na przyszłość.

Zadzwoń: 077-820 0332 lub wyślij maila z CV na adres venlo@invitejobs.nl.

Wie is Invite:

Wij, Invite, zijn een regionaal, jong en energiek bedrijf. Wij zijn sinds 2010 gespecialiseerd in uitzenden, detachering en werving & selectie binnen met name de logistiek, industrie en administratie.

Wij zijn gevestigd in Noord en Midden Limburg in Venlo, Venray, Tegelen, Reuver, Roermond & Panningen. Wij zijn er voor regionale banen, voor tijdelijk en vast werk, van VMBO tot HBO niveau.

Werken via Invite is gewoon goed geregeld! Werkt lokaal, voor elkaar! Wij kennen onze kandidaten en opdrachtgevers, denken mee en luisteren naar de wensen en behoeften van beide partijen om zo de beste match te maken.