• Part time
  • Venray

Site Invite

Pracujesz dokładnie, masz duże poczucie odpowiedzialności i szukasz stałej pracy? Czy jesteś dostępny co najmniej 16 godzin tygodniowo w systemie dwuzmianowym? Czy chciałbyś w krótkim czasie dorobić do pensji 11,50 euro za godzinę? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Dla firmy Clipper w Venray poszukujemy pracowników logistyki. Clipper realizuje zamówienia w segmencie luksusowym znanych marek.

Opis stanowiska pracy

Będziesz kompletować zamówienia w magazynie za pomocą skanera ręcznego. Ten ręczny skaner informuje Cię, które zamówienia musisz jeszcze zebrać, a które już zebrałeś. Jest to zróżnicowana praca z dużym poczuciem odpowiedzialności. Upewniasz się, że wszystkie zamówienia opuszczają magazyn prawidłowo i zapakowane.

Godziny pracy: będziesz pracować na 2 zmiany (06.00/ 14.30 i 14.30/ 23.00).

Naszym klientem jest jedna z wiodących firm logistycznych. Oferują pełen zakres usług związanych z realizacją zamówień, aż po zarządzanie zwrotami. Obejmuje to przyjmowanie, przechowywanie, przetwarzanie, kontrolę zapasów, kompletowanie, pakowanie i wysyłkę produktów w imieniu naszych klientów.

Wymagania dotyczące pracy

  • Masz doświadczenie jako pracownik logistyczny
  • Masz oko do szczegółów i pracować dokładnie
  • Możesz dostarczyć VOG (certyfikat dobrego prowadzenia się)
  • Znajomość języka holenderskiego, angielskiego, niemieckiego lub polskiego.
  • Jesteś dostępny co najmniej 16 godzin tygodniowo w systemie dwuzmianowym
  • Najlepiej mieszkać w regionie Venray/ Venlo/ Cuijk.

Czego można się spodziewać po tej znakomitej firmie?

  • schludne miejsce pracy z dobrą atmosferą i stałymi współpracownikami
  • Praca z perspektywą stałego zatrudnienia (umowa bezpośrednio z firmą)
  • dodatek na podróż w wysokości 0,19 ct za km (maksymalnie €10 netto za przepracowany dzień)
  • Wynagrodzenie, które szybko rośnie:

Zaczynasz od € 11,00 brutto za godzinę, po 3 miesiącach 11,25 € brutto za godzinę, od 6 miesięcy 11,50 € brutto za godzinę.

Czy jesteś zainteresowany lub masz pytania? Można się z nami skontaktować pod numerem telefonu 0478-820242 lub mailowo venray@invitejobs.nl.

Wie is Invite:

Wij, Invite, zijn een regionaal, jong en energiek bedrijf. Wij zijn sinds 2010 gespecialiseerd in uitzenden, detachering en werving & selectie binnen met name de logistiek, industrie en administratie.

Wij zijn gevestigd in Noord en Midden Limburg in Venlo, Venray, Tegelen, Reuver, Roermond & Panningen. Wij zijn er voor regionale banen, voor tijdelijk en vast werk, van VMBO tot HBO niveau.

Werken via Invite is gewoon goed geregeld! Werkt lokaal, voor elkaar! Wij kennen onze kandidaten en opdrachtgevers, denken mee en luisteren naar de wensen en behoeften van beide partijen om zo de beste match te maken.