• Part time
  • Venray

Site Invite

Pracujesz dokładnie, masz duże poczucie odpowiedzialności i szukasz stałej pracy? Czy jesteś dostępny co najmniej 16 godzin tygodniowo w systemie dwuzmianowym? Czy chciałbyś w krótkim czasie dorobić do pensji 11,50 euro za godzinę? W takim razie szukamy właśnie Ciebie!

Dla firmy Clipper w Venray poszukujemy pracowników logistyki. Clipper realizuje zamówienia w segmencie luksusowym znanych marek.

Opis stanowiska pracy

Będziesz kompletować zamówienia w magazynie za pomocą skanera ręcznego. Ten ręczny skaner informuje Cię, które zamówienia musisz jeszcze zebrać, a które już zebrałeś. Jest to zróżnicowana praca z dużym poczuciem odpowiedzialności. Upewniasz się, że wszystkie zamówienia opuszczają magazyn prawidłowo i zapakowane.

Godziny pracy: będziesz pracować na 2 zmiany (06.00/ 14.30 i 14.30/ 23.00).

Naszym klientem jest jedna z wiodących firm logistycznych. Oferują pełen zakres usług związanych z realizacją zamówień, aż po zarządzanie zwrotami. Obejmuje to przyjmowanie, przechowywanie, przetwarzanie, kontrolę zapasów, kompletowanie, pakowanie i wysyłkę produktów w imieniu naszych klientów.

Wymagania dotyczące pracy

  • Masz doświadczenie jako pracownik logistyczny
  • Masz oko do szczegółów i pracować dokładnie
  • Możesz dostarczyć VOG (certyfikat dobrego prowadzenia się)
  • Znajomość języka holenderskiego, angielskiego, niemieckiego lub polskiego.
  • Jesteś dostępny co najmniej 16 godzin tygodniowo w systemie dwuzmianowym
  • Najlepiej mieszkać w regionie Venray/ Venlo/ Cuijk.

Czego można się spodziewać po tej znakomitej firmie?

  • schludne miejsce pracy z dobrą atmosferą i stałymi współpracownikami
  • Praca z perspektywą stałego zatrudnienia (umowa bezpośrednio z firmą)
  • dodatek na podróż w wysokości 0,19 ct za km (maksymalnie 7,50 € netto za przepracowany dzień)
  • Wynagrodzenie, które szybko rośnie:

Zaczynasz od € 11,00 brutto za godzinę

po 3 miesiącach 11,25 € brutto za godzinę

od 6 miesięcy 11,50 € brutto za godzinę

Czy jesteś zainteresowany lub masz pytania? Można się z nami skontaktować pod numerem telefonu 0478-820242 lub mailowo venray@invitejobs.nl.

Klik hier om op deze vacature te solliciteren.

Om op deze vacature te solliciteren bezoek je www.invitejobs.nl.